Открывай новые таланты

RadioTV

Киев, Украина, 02000

Зарегистрирован:

RADIO TV Освітньо-розважальний телеканал!

У світі безліч телеканалів. Сьогодні в Україні дуже мало справді сучасних та розвинених компаній здатних створювати трендовий контент. Жодного освітньо-розважального телеканалу. Команда телеканала RADIO TV бере на себе відповідальність говорити від імені культури та творчих мас України.

Починаючи з 2009 року ми розпочали культурне формування творчої особистості, загалом музичних та художніх колективів. Першим проектом був рок-клуб «Ленін», який висміював комуністичний режим Радянського союзу та допомагав молоді бути вільними та незалежними у своїх творчих проявах. З 2009 по 2012 рік під керівництвом головного режисеру телеканалу RADIO TV було проведено 1200 заходів у всіх можливих стилях музики, такох було проведено 300 фестивалів прози та поезії та 250 заходів на тему сучасного мистецтва!
Сьогодні за допомогою сучасних технологій настав час передати досвід майбутньому поколінню та продемонструвати гідний приклад у сфері розваг під тезою — Ми навчимо Вас розважатися! Передусім свободи громад тягнуть за собою розпусту та шкоду здоров’ю! Важливо у цій ситуації зорієнтувати молодіжні захоплення у правильному напрямку та допомогти старшому поколінню впливати на дитину та бути на одній хвилі розуміння!

Наші методи — це приклад у організаційних питаннях за допомогою створення та тематики телепередач:

Дискусійних
Соціальних
Музичних
Розважальних
Освітніх

Телеканал RADIO TV — «НІЧОГО ЗАЙВОГО»!

К сожалению, пользователь еще не добавил ни одного медиа-файла.
Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии