Відкривай нові таланти

Назад

Оскар 2018: Повний список переможців

Новина
07.03.2018, 12:54
525
У ніч на понеділок, 5 березня, в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення Оскар 2018. Статуетки отримали лауреати в 24 номінаціях. РБК-Україна зібрало повний список переможців.

Номінанти на Оскар 2018 були оголошені в кінці січня, а 27 лютого завершилося голосування. Лідером за кількістю номінацій на цей раз став фільм "Форма води" режисера Гільєрмо дель Торо. Він претендував на нагороду відразу в 13 категоріях. Військова драма "Дюнкерк" Крістофера Нолана потрапила у 8 номінацій, у драми Мартіна Макдонаха "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі" було 7 номінацій, у фільмів "Темні часи" і "Примарна нитка" - 6.

Переможці Оскар 2018 у всіх номінаціях
Номінація "Кращий фільм"
  • "Форма води" - переможець 
  • "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі" 
  • "Геть" 
  • "Клич мене своїм ім'ям" 
  • "Темні часи" 
  • "Дюнкерк" 
  • "Примарна нитка" 
  • "Леді Берд" 
  • "Секретне досьє" 

Номінація "Кращий режисер"
  • Гільєрмо дель Торо ("Форма води") - переможець 
  • Крістофер Нолан ("Дюнкерк") 
  • Джордан Піл ("Геть") 
  • Грета Гервіг ("Леді Берд") 
  • Пол Томас Андерсон ("Примарна нитка")



Номінація "Кращий актор"
  • Гері Олдмен ("Темні часи") - переможець 
  • Деніел Калуя ("Геть") 
  • Тімоті Шаламе ("Клич мене своїм іменем") 
  • Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка") 
  • Дензел Вашингтон ("Роман Израел, Esq")



Номінація "Краща актриса"
  • Френсіс Макдорманд ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі") - переможець 
  • Сірша Ронан ("Леді Берд") 
  • Саллі Хокінс ("Форма води") 
  • Марго Роббі ("Тоня проти всіх") 
  • Меріл Стріп ("Секретне досьє") 

Номінація "Краща чоловіча роль другого плану"

  • Сем Рокуел ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі") - переможець 
  • Віллем Дефо ("Проект "Флорида") 
  • Вуді Харельсон ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі") 
  • Річард Дженкінс ("Форма води") 
  • Крістофер Пламер ("Всі гроші світу") 



Номінація "Краща жіноча роль другого плану"
  • Елісон Дженні ("Тоня проти всіх") - переможець 
  • Мері Джей Блайдж ("Ферма "Мадбаунд") 
  • Леслі Манвил ("Примарна нитка") 
  • Лорі Меткаф ("Леді Берд") 
  • Октавія Спенсер ("Форма води") 

xCee7jqL9Wg

Номінація "Кращий оригінальний сценарій"

  • Джордан Піл ("Геть") - переможець 
  • Емілі Гордон і Кумейл Нанджиані ("Любов-хвороба") 
  • Грета Гервіг ("Леді Берд") 
  • Гільєрмо дель Торо і Ванесса Тейлор ("Форма води") 
  • Мартін Макдонах ("Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі") 



Номінація "Кращий адаптований сценарій"
  • Джеймс Айворі ("Клич мене своїм іменем") - переможець 
  • Скотт Нойстедтер і Майкл Х Уебер ("Горе творець") 
  • Скотт Френк, Джеймс Менголд і Майкл Грін ("Логан") 
  • Аарон Соркін ("Велика гра")
  • Вергілій Вільямс і Ді Рис ("Ферма "Мадбаунд") 



Номінація "Кращий фільм іноземною мовою"
  • "Фантастична жінка" (Чилі) - переможець 
  • "Нелюбов" (Росія) "Образа" (Ліван) 
  • "Про тілі і душі" (Угорщина) 
  • "Квадрат" (Швеція) 



Номінація "Кращий анімаційний повнометражний фільм"
  • "Коко" - переможець 
  • "Бос-молокосос" 
  • "Мисливиця" 
  • "Фердинанд" 
  • "Ван Гог. З любов'ю, Вінсент" 



Номінація "Краща операторська робота"
  • "Той, що біжить по лезу 2049" - переможець 
  • "Темні часи" 
  • "Дюнкерк" 
  • "Ферма Мадбаунд" 
  • "Форма води" 

Номінація "Краща музика"

  • "Форма води" - переможець 
  • "Дюнкерк" 
  • "Той, що біжить по лезу 2049" 
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" 
  • "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі" 

Номінація "Краща пісня до фільму"
  • Remember Me, "Коко" - переможець 
  • Mighty River, "Ферма "Мадбаунд" 
  • Mystery of Love, "Клич мене своїм ім'ям 
  • Stand Up for Something, "Маршалл" 
  • This Is Me, "Найбільший шоумен" 

Номінація "Кращий монтаж"
  • "Дюнкерк" - переможець 
  • "Малюк на драйві" 
  • "Тоня проти всіх" 
  • "Форма води" 
  • "Три білборда на кордоні Еббінга, Міссурі" 

Номінація "Кращі візуальні ефекти"

  • "Той, що біжить по лезу 2049" - переможець 
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" 
  • "Вартові галактики-2" 
  • "Кінг-конг: острів черепа" 
  • "Війна за планету мавп" 

Номінація "Краща робота художника"
  • "Форма води" - переможець 
  • "Красуня і чудовисько" 
  • "Той, що біжить по лезу 2049" 
  • "Темні часи" 
  • "Дюнкерк" 

Номінація "Кращий дизайн костюмів"
  • Марк Бріджес ("Примарна нитка") - переможець 
  • "Красуня і чудовисько" 
  • Темні часи" 
  • "Форма води" 
  • "Вікторія і Абдул" 

Номінація "Кращий звуковий монтаж"
  • "Дюнкерк" - переможець 
  • "Малюк на драйві" 
  • "Той, що Біжить по лезу 2049" 
  • "Форма води" 
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" 

Номінація "Найкращий звук"
  • "Дюнкерк" - переможець 
  • "Малюк на драйві" 
  • "Той, що біжить по лезу 2049" 
  • "Форма води" 
  • "Зоряні війни: Останні джедаї" 

Номінація "Кращий грим"
  • "Темні часи" - переможець 
  • "Вікторія і Абдул" 
  • "Диво" 

Номінація "Кращий документальний фільм, повнометражний"
  • "Ікар" (Брайан Фогель) - переможець 
  • "Обличчя, села" 
  • "Останні люди Алеппо" 
  • "Стронг-Айленд" 
  • "Abacus: Small Enough to Jail" 

Номінація "Кращий документальний фільм, короткометражний"

  • "Рай — це пробка на 405-му шосе" - переможець 
  • "Едіт+Едді" 
  • "Героїн(я)" 
  • "Мистецтво ножа" 
  • "Зупинка" 

Номінація "Кращий ігровий короткометражний фільм"
  • "Німе дитя" - переможець 
  • "Початкова школа Де-Клаб" 
  • "11 годин" 
  • "Мій племінник Еммет" 
  • "Watu Wote: Всі ми" 

Номінація "Кращий анімаційний короткометражний фільм"
  • "Дорогий баскетбол" - переможець 
  • "Вечірка в саду" 
  • "Лу" 
  • "Порожнє місце" 
  • "Хуліганські казки"
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі

Дивіться також