Відкривай нові таланти

Назад

7 правил красивих пейзажних знімків

Новина
12.09.2017, 09:45
4116
У вас може бути найкрутіше обладнання в світі, і, можливо, ви краще за всіх знаєте, як працює світло. Але якщо ви маєте проблеми з композицією, навряд чи знімки зроблені вами будуть шедеврами

Давайте ж розглянемо 10 прийомів композиції в пейзажній фотографії.


Знімайте вертикально і горизонтально



Пейзажі зняті горизонтально - досить типові для людей. Дайте їм щось незвичайне, і це точно зачепить погляд.

Знімаючи вертикально, можна передати більше красивого неба, або ж навпаки - землі, відвівши на знімку їй більше місця. Як тільки почнете знімати вертикально, відчуєте, що потрібно приділяти більше уваги композиційно важливим предметам, так як ви знаходитесь в більш жорстких рамках кадру.

Використовуйте направляючі



Направляючі - найпотужніший прийом в фотографії. В якості таких ліній можуть бути використані: малюнки на полях, перила, дерево, що впало, в загальному кажучи, що завгодно. Навіщо вводити такі предмети в кадр? Для того, щоб глядачеві було простіше відшукати головний об'єкт зйомки на знімку.

Не зациклюйтеся на горизонтальних і вертикальних лініях



Людське око любить згладжені, плавні форми. Подивіться на цей знімок: жорстким вертикальним формам гір протиставляються м'яке русло річки і сонячні промені, що робить його приємним для ока.

Спрощуйте знімок



У фотографії рідко спрацьовує принцип «чим більше, тим краще» тому робіть свої знімки максимально простими для розуміння.

Заповніть кадр



Якщо ви дотримались поради попереднього пункту, то постарайтеся головним об'єктом заповнити всю частину кадру.

Правильно кадрувати



Уявіть, якби цей знімок був відкадрований до ліктя рибалки. Тоді вам здавалося б, що в композиції немає повітря, а рибалка впирається у щось. Правильне кадрування - запорука повітряної композиції.

Розслабтеся і порушуйте всі правила



Інакше, ви ніколи не знайдете свій стиль

Джерело
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі

Дивіться також