Відкривай нові таланти

Назад

Конкурс для книжкових критиків і блоґерів

Новина
03.11.2017, 18:18
1964
"Легенда" - молоде видавництво, яке робить свої перші кроки до читача. Вас запрошують написати рецензії на наші перші книжки, яке видало видавництво:
  • антологію українських письменників Донбасу "Порода",
  • психологічний роман про 1970-і роки Степана Процюка "Травам не можна помирати",
  • фантастичний роман-триптих Олега Рибалки "Гра в життя".
"І нам, ясна річ, дуже важливо, щоб про наші книжки дізналося якомога більше людей. Тим паче, що вони того варті :) У цій справі нашими - і читачів - найпершими помічниками є саме ви, шановні критики й книжкові блоґери"., - запевняють представники "Легенди".
Вам залюбки подарують книжку, про яку ви б хотіли написати. Для цього вже виділили по 5 примірників кожної з цих книжок - отож, зголошуйтеся до участі у приватних повідомленнях у Фейсбуці (посилання нижче) і обирайте, яка з них вам найцікавіша.
Публікуйте свої рецензії у доступних вам ЗМІ та блоґах з 1 до 30 листопада і надсилайте посилання на ці публікації - а 1 грудня визначать три найращі з них, на думку редакції. Автори найкращих рецензій отримають від "Легенди" три премії у розмірі 1000, 500 і 300 грн.

УВАГА: "Найкраща рецензія аж ніяк не означає хвалебна. І нам, і читачам важлива ваша справжня думка про наші книжки, й аргументовані критичні завваги ми воліємо лише вітати!" - пишуть представники видавництва.

ДОВІДКА
Видавництво ЛЕГЕНДА
- нове видавництво сучасної української прози, яке має на меті творити художньо цікаві, суспільно резонансні, літературно значимі книжки про нас із вами – українців. Про те, хто ми і які ми; звідки ми вийшли і чому ми саме такі; куди рухаємося і чого прагнемо. Книжки українських авторів, які творять Легенду про нас і наш світ. Гасло: "Легенда твориться нині".
Видавництво «Легенда» офіційно зареєстроване. Розроблена і втілюється в життя творча концепція, яка передбачає видання передовсім високохудожньої великої прози (романи й повісті)сучасних українських авторів різних поколінь і з різним художнім світоглядом, яких, однак, об’єднує зорієнтованість їхньої творчості на інтелектуальні, культурні й духовні потреби сучасного мислячого українця.

Посилання на видавництво у Fb.

Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі

Дивіться також