Відкривай нові таланти

Назад

На шляху до успішної творчої кар’єри. 10 простих кроків, які повинен зробити кожен

Новина
17.02.2018, 10:28
3130
Вірите чи ні, але кожна людина талановита і здатна творити. Для цього потрібно не мало й не багато – постійна праця над собою. До того ж, сьогодні практично будь-яка творча професія є дуже прибутковою. Стереотипи, що заробляють тільки економісти чи програмісти, у минулому. Варто тільки згадати такі модні спеціальності як 3D-модельєр чи графічний дизайнер. Не бійтеся займатися тим, що любите.
Що ж необхідно, аби досягти успіху у творчості? Читайте поради від TalentsCollection – 10 кроків до успішної творчої кар’єри.


Не шукайте в собі генія
Кажуть, що задатки геніїв проявляються у дуже ранньому віці. Але ж багато хто знаходить себе набагато пізніше, у свідомому періоді життя. Не варто перейматися, якщо у три роки ви не малювали геніальні абстракції. Тут головне пробувати різне, шукати себе і відчувати, що подобається, а що ні. Не обов’язково бути генієм, щоб творити круті речі. На дивовижі здатен кожен.

Результат неважливий, головне – процес
Хіба можливе щось вартісне без любові? Ви повинні захоплюватися тим, що робите, отримувати від цього задоволення і любити. Неважливо, яким буде результат, якщо ви робите це, аби чим по швидше закінчити. Вам має подобатися сам процес. А тоді й кінцевий продукт знайде того, хто відчує вкладену в нього любов.

Облаштуйте робочий затишок
Знайдіть якийсь куток, блокнот, папку в комп’ютері, де зберігатиме усе, що вас надихає, ідеї, які приходять в голову. Фото, відео, інтерв’ю, чиїсь цитати, журнали, ваші сни чи думки – все, що стосується ваших творчих задумів.
Щоразу переглядаючи це і впорядковуючи, у вас народжуватимуться нові ідеї. А згодом ви побачите певний розвиток вас як творчої особистості.

Щодня діліться з іншими своїми досягненнями
Повірте, не варто тримати свій проект в таємниці, діліться з іншими своїми досягненнями. До того ж, робіть це щодня. Розповідайте, над чим працюєте, на якій стадії ваша робота, про що вона буде, яка у ній мета, який буде наступний етап. Ви можете це робити в онлайн-режимі, можна усно, а краще – і так, і так.
Що це дасть? Невже ви забули як ми всі любимо деталі! Ні-ні, не лише подробиці приватного життя зірок, деталі створення цікавого проекту теж цікаві. Звісно, так відсіються незацікавлені, але зацікавлених стане значно більше, ніж відсоток, який почує лише про один етап – кінцевий.

Станьте оповідачем
Окрім того, що ми любимо деталі, нам важливо як ці деталі подані. Аякже! Цікаві історії – те, що треба. Навчіть легко й доступно розповідати історію створення вашого продукту. Розповідайте що при цьому відчували, що вас надихало, закцентуйте увагу на тому, що вчить ваш проект. Не будьте замкнутим і не соромтеся розповідати навіть очевидне. Іншим воно може здатися схованим.
А ще, пам’ятайте: варто говорити просто і грамотно, адже потрібно вміти пояснювати і розповідати одну і ту ж історію абсолютно різним людям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розвинути талант? 

Навчіться слухати
Не всім же тільки вас слухати. Навчіться слухати інших! Це також важливо. Люди люблять цікаві історії не менше, ніж розповідати свої. Слухайте, співпереживайте, будьте ввічливими та уважними. Варто дивитись значно далі свого носа.
Слідкуйте за кимось, якщо хочете, аби слідкували за вами, цікавтеся чиїмись історіями, щиро приділяйте час вивченню проектів інших.



Не бійтесь конкуренції – навчайте
Немає нічого поганого в тому, якщо ви передаватиме свій досвід іншим. Чому б ні? Для вас же важливий розвиток улюбленої сфери? До того ж, здорова конкуренція мотивує! Соромно й неправильно тримати все при собі. Це руйнує внутрішню гармонію.
Навчаючи інших, ви ще й неодмінно зацікавите їх своїми роботами. Аудиторія зростає!

Без критики ніяк – прислухайтесь
Ви ж знаєте, що критика – це добре? Чим раніше вас почнуть критикувати, тим краще. Це мотивує, вказує на помилки, недопрацювання і суперечливі моменти. Не бійтеся, коли вам кажуть не лише компліменти. Головне – сприймайте все легко і з розумом.
Відсіюйте ненависників чи заздрісників, яких з часом ставатиме все більше. Будьте готові до образ і нерозуміння, але не забувайте, що інколи краще помовчати.

Вчіть основи маркетингу, творити – мало
У сучасному світі мало просто творити, потрібно вміти ще й продавати те, що ви робите. Ознайомтеся з базовими поняттями: попит, пропозиція, конкуренція, ціна. І не забувайте: чим більше вас знають – тим більше купують.
Навіть якщо у вас в команді буде людина, яка відповідатиме за маркетинг, варто самим орієнтуватися в головних віхах бізнесу, щоб створювати те,що дійсно цікаве. Використовуйте всі можливості, що підкидатиме вам доля, тільки не переступайте межу, гармонія зі собою – понад усе.

Помилки для того, щоб на них вчитись. Все попереду!
Не бійтеся, якщо вам не вдається все зразу. Все попереду. Помиляйтесь, вчіться, робіть висновки. Не думайте про успіх, думайте про любов, процес і займайтеся тим, що подобається. Тоді й прийде успіх!

Як вам наші поради? Мотивують? Якщо знаєте ще якісь – розкажіть у коментарях. Успіху у втіленні ваших мрій. У цьому вам допоможе TalentsCollection. Реєструйтеся!

Підготувала: Христина ПРОЦИК
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати коментарі

Дивіться також