Назад
Найвідоміші дизайнери планети
Новина
21.11.2016, 16:31
23038
Коко Шанель. Перша, про кого варто сказати - прекрасна француженка, жінка-дизайнер Коко Шанель. Та, якій судилося перевернути з ніг на голову сприйняття жіночої моди. Вона народилася в серпні 1883 року. Саме завдяки їй жінки звільнилися від тиску корсетів і багатьох інших абсолютно незручних елементів традиційного вбрання. Коко воліла надягати тільки той одяг, в якому могла себе почувати вільно. А стиль її нарядів був більш чоловічим, ніж жіночним. Першу шерстяну кофту на гудзиках Коко Шанель пошила для себе, адже жінка прагнула не надягати більше ніяких речей зверху. Вона стала істинним творцем спортивного одягу для жінок. Абсолютно невгамовна жага самовираження і свободи спонукала Коко створити новий стиль в моді.
Ів Сен Лоран. Всесвітньо відомий законодавець моди Ів Генрі Донат Меттью Сен Лоран народився в 1936 році в Алжирі. Його унікальний талант оточуючі помічали з самого дитинства. У віці 17 років Ів приймає участь у конкурсі юних дизайнерів. У підсумку він ділить перше місце з Карлом Лагерфельдом в номінації «вечірня сукня». Саме тоді Ів Сен Лоран пробив для себе «вікно в Європу». На його ескізи звертає увагу французький редактор знаменитого на весь світ журналу Vogue. Мішеля де Брюнофф сильно вразили роботи молодого майстра. В результаті кілька малюнків навіть публікуються в цьому престижному журналі. Це, безумовно, стає кращою рекомендацією для початківця модельєра. Незабаром Ів Сен Лоран знайомиться з великим кутюр'є - Крістіаном Діором. Останній відразу визнав професіоналізм і унікальність ідей свого асистента і, більш того, вибрав його як свого наступника. У 1957 році Діор помер від інфаркту, залишивши на чолі відомого на весь світ Будинку мод молодого Ів Сен Лорана, якому на той момент виповнився лише 21 рік. Вже через 5 років успішний модельєр відкриває власний модний Будинок Yves Saint Laurent, якому присвятив 40 років свого життя. У 2008 році Ів Сен-Лоран помер від раку мозку.
Джорджіо Армані. Джорджіо Армані, модельєр з унікальним світобаченням, народився в місті П'яченца в 1936 році. Свою кар'єру Армані почав з самих низів. Спочатку він влаштувався підсобним робітником у найбільший універмаг Мілана «Ринасценте». Починаючи з 1961 року, італійський дизайнер майже 10 років присвячує відомому Будинку моди Ніно Черруті. А першу колекцію Армані побачив світ у 1974 році. Показ пройшов з величезним успіхом. Вже у 1975 році в Італії створена компанія «Giorgio Armani spa». В даний час вона є одним з провідних законодавців у світі моди. Під відомою маркою випускають колекційні, ексклюзивні і просто красиві лінії чоловічого і жіночого одягу, колекції взуття, галантерею, аксесуари, годинники і ювелірні вироби. Армані знову створив силует чоловічого костюма, надавши чоловічій моді елегантність і невимушеність. Дизайнерські нововведення Армані зберігають популярність, а з часом тільки підкреслюють свою елегантність, немов творіння художників епохи Відродження.
Валентино Джаравані. Валентино Клименте Лодовіко Джаравані, усім відомий як модельєр Валентино, народився в 1932 році в Північній Італії. З дитячих років він активно захоплювався модою і переймав навички улюбленого ремесла у місцевих дизайнерів. В 17 років з допомогою батьків Валентино переїхав у Париж. Там він цілеспрямовано почав підготовку до кар'єрі модельєра, пізнаючи мистецтво і вивчаючи основи дизайну. Юний модельєр проходив навчання в Школі Витончених Мистецтв і в Синдикату Високої Моди. У 1962 році у Флоренції відбувся Міжнародний дебют Валентино. Перший показ публіка зустріла як справжнє відкриття. Після цієї знаменної події молодий кутюр'є отримав безліч замовлень від іноземних покупців. Преса давала величезну кількість позитивних відгуків. У ті ж шістдесяті Валентино пішов на відважний, і в той же час зухвалий крок. Він відправив серію своїх зразків Першій Леді Америки й іконі моди - Жаклін Кеннеді. Та була зачарована його роботами. Більш того, вибрала одне з його вбрань, в якому вийшла заміж за грецького мільярдера, корабельного магната Арістотеля Онассіса. Завдяки своєму сміливому вчинку, італійський дизайнер став авторитетним модельєром і для Північної Америки.
Джанні Версаче. Дуже талановитий і неймовірно харизматичний, Джанні Версаче привернув своїм особливим стилем увагу найвпливовіших осіб світу моди. Вони по достоїнству оцінили не тільки вишукані трикотажні речі, але і чудові ідеї майстра. Музою модельєра завжди було мистецтво. Версаче черпав натхнення не тільки з прекрасних картин і розкішних скульптур часів Стародавнього Риму і Греції. Нерідко він звертався до поп-мистецтва і сучасного абстракціонизму. На їх основі створювався екстравагантний дизайн з використанням кольорів, друку на тканині. Джанні Версаче часто вдавався до точної примірки, що в результаті вигідно підкреслювало лінії тіла. Спочатку в його колекціях був представлений виключно жіночий одяг. Проте зовсім скоро модельєр створив колекції і для чоловіків. Версаче не приховував свою гомосексуальну орієнтацію. Одинадцять років він прожив разом з модельєром Антоніо д'аміко. Великий дизайнер Джанні Версаче був застрелений 15 липня 1997 року серійним вбивцею Ендрю Кьюнененом без якої-небудь видимої причини. Незабаром після цього Кьюненен помер на власній яхті, де його оточила поліція.
Ральф Лорен. Далеко не всі дизайнери можуть бути хорошими бізнесменами. І, звичайно, далеко не всі бізнесмени можуть стати хорошими дизайнерами. Але людина, що поєднує в собі обидві ці постаті, все-таки існує. Це американський модельєр Ральф Лорен. Його справжнє ім'я - Ральф Ліфшиць. Народився в 1939 році в Нью-Йорку в бідній родині єврейських іммігрантів з Білорусі. З самого дитинства він плекав «американську мрію». Навіть у школі, в першому творі відверто її висловив, так і написавши: "Хочу стати мільйонером". Вперше Лорен заявив про себе завдяки широким краваткам. Вони часто були пошиті з нестандартних тканин. Чудові аксесуари в той час не були популярними. В кінці 60-х Лорен почав продавати унікальні краватки в різних магазинах Нью-Йорка. Незабаром про цікавий стиль молодого дизайнера почали говорити. Він був чимось неповторним - краватки були не просто незвичайними, а навіть зухвалими. Ральф Лорен зумів вдало використати хвилю свого успіху. Він швидко залучив інвесторів і створив у дизайні два напрямки: костюми для чоловіків і жінок, а також повсякденний одяг. Результат був очевидним: його колекції були успішно реалізовані в самих модних і дорогих магазинах, таких як «Сакс на п'ятій авеню». Вільний стиль модельєра, який втілював в одязі всі тонкощі культури американського заходу, швидко зробив молодого бізнесмена знаменитим. Крім одягу, під брендом Ральф Лорен випускаються аксесуари і парфумерія, предмети інтер'єру і навіть товари для тварин. Завдяки вражаючим успіхам, Рада дизайнерів США удостоїла модельєра титулом «Легенда моди».
Рой Холстон Фроуік. Більш відомий світу, як Холстон, майбутній дизайнер народився в 1932 році в Айові. Відмінними рисами його робіт завжди були м'якість, лагідність і сексуальність. Це невід'ємні елементи культури диско 1970-х, вразили світ своєю свободою. Перепусткою у світ високої моди для початківця модельєра стали капелюхи, які він почав шити, коли був зовсім ще молодий. Свій перший бутік Рой Фроуік відкрив у 1957-му році. З цього часу він став називати себе просто: Холстон. Згодом це ім'я набуло загального сенсу, ставши синонімом гламуру в американців. У 1968 році дизайнер відкрив власний модний Будинок на Медіссон-авеню. Його клієнтами були Елізабет Тейлор, Лайза Міннеллі, Лорен Бейкол, Кендіс Берген, Бьянка Джаггер. «Дизайнер гарний настільки, наскільки гарні люди, які надягають його одяг» - говорив Холстон. І він був дуже гарний. На жаль, модельєр приймав наркотики і з часом перестав справлятися зі своєю роботою. Так як Рой часто зривав строки виконання замовлень, він був звільнений з власної компанії. Холстон помер від Сніду в 1990-му році.
Кельвін Кляйн. В кінці волелюбних сімдесятих, так само, як і Рой Холстон, знаменитий дизайнер Кельвін Кляйн оспівував у своїх творах диско-гламур. У 1978 році Кляйн перший у світі почав представляти на подіумах і продавати «дизайнерські джинси». Вони чудово підкреслювали лінії фігур найцікавіших моделей, у тому числі включаючи молоду Брук Шилдс. Унікальний, абсолютно неповторний фасон приніс йому не лише славу, а й мільйони. Популярність Кельвіна Кляйна підтримувалася і пізніше, в 80-90-ті роки. Модельєр заробив репутацію досить скандальною персони. Одна з найбільш гучних історій пов'язана з справжньою провокацією. Рекламний плакат «Таємна вечеря від Кляйна» копіює всім відому картину Леонардо Да Вінчі. Тільки замість апостолів - напівголі моделі, хлопці і дівчата, в одних джинсах. В результаті складних судових розглядів Кляйну довелося виплатити церкві позов, розмір якого - мільйон доларів. Але ефект від кампанії був куди важливішим. Незабаром він випускає нову, унікальну на той момент лінію одягу, яка підходить для обох статей. Сьогодні Кляйна по праву вважають родоначальником стилю «Унісекс».
Крістіан Діор. Перечитуючи сторінки біографії настільки легендарного кутюр'є, мимоволі дивуєшся його нескінченному оптимізму, наполегливості та вмінню починати все з самого спочатку абсолютно на порожньому місці. Знаменитий французький дизайнер народився в січні 1905 року. Після Другої Світової Війни, в 1947 році перший показ суконь і костюмів справив справжню революцію в жіночій моді. Його колекція повертала до стилізованих під старовину фасонів з пишними довгими спідницями і зібраними у плечах, зап'ястях завуженими рукавами. Погану славу Крістіану Діору принесла його співпраця з нацистами під час війни. Тоді він одягав нацистських дружин і французьких зрадників. Тим не менш, саме Діор розкрив для жінок такий бажаний «образ квітки» в одязі, невід'ємним елементом якого була вузька талія. Великий дизайнер помер 24 жовтня 1957 року у віці 52 років. Ім'я видатного кутюр'є залишилося в історії моди навіки. І якщо інші славні імена зі світу Високої моди є синонімами певного стилю, то «Діор» - це вираз всієї магії моди і її неймовірної здатності до відродження.
Ельза Скіапареллі. Італійська жінка-дизайнер відома завдяки любові до сюрреалізму. Вона змогла вміло використати, здавалося б, звичайне захоплення у своїх виняткових і одночасно настільки фамільярних дизайнах одягу. Винахід яскравого рожевого відтінку під незвичною назвою «шокуючий рожевий» також приніс Скіапареллі популярність. Ельза народилася в 1890 році в Римі. Її мати була аристократкою, а батько інтелігентом. Але юну бунтарку зовсім не приваблювало світське життя. Її невгамовна жага до експериментів і відкриттів вилилася у збірку віршів, яку вона випустила, коли була зовсім підлітком. Ця витівка серйозно образила батьків. Майбутнього дизайнера чекало жорстоке покарання - її віддали в монастир. Однак молода Скіапареллі була настільки рішуче налаштована втекти звідти, що організувала голодування. Ідея спрацювала - її випустили. Невгамовний характер неможливо було переробити. Вже у двадцять років вона втекла до Лондона. Там її ніхто не знав, ніхто за нею не доглядав. Під час поїздки в Нью-Йорк, Ельза познайомилася з групою художників. Пізніше з ними вона вирушила до Парижа. У період з 1927-го по 1940-й роки, Скіапареллі завоювала серйозну репутацію саме за рахунок своїх відвертих і зухвалих ідей в дизайні. Зовсім скоро жителі Парижа полюбили її незвичайні светри, сукні та аксесуари. Дизайн від Ельзи Скіапареллі був абсолютно неповторним. У ньому кожен раз були присутні незвичайні елементи (ребра і кістки у вигляді скелета, зроблені зі спеціальних шнурів, прикраси з омарів і так далі). Тим не менше, сам по собі фасон відрізнявся суворістю та стриманістю. Їй вдалося те, чого не могли добитися інші дизайнери. Ельза вміло поєднувала в своїх нарядах новаторство і консерватизм. Насправді ж, стиль одягу Скіапареллі було не складно дублювати, на відміну від її основного і досить серйозного конкурента - Коко Шанель. Під час Другої Світової Війни Ельза Скіапареллі жила в Нью-Йорку. Потім вона повернулася в Париж, і її дуже тепло прийняли місцеві жителі. Післявоєнні настрої неабияк впливали на світ моди, але тільки не на світ Ельзи. Вона не могла дозволити собі шити вбрання «практичніші і простіші», що не могло не позначитися на її доходах. У 1964 році Будинок моди Скіапареллі довелося закрити. Однак її досягнення у світі моди все ще надихають і дивують багатьох молодих дизайнерів.
Джерело: http://molomo.com.ua/inquiry/famous_designers.html
Ів Сен Лоран. Всесвітньо відомий законодавець моди Ів Генрі Донат Меттью Сен Лоран народився в 1936 році в Алжирі. Його унікальний талант оточуючі помічали з самого дитинства. У віці 17 років Ів приймає участь у конкурсі юних дизайнерів. У підсумку він ділить перше місце з Карлом Лагерфельдом в номінації «вечірня сукня». Саме тоді Ів Сен Лоран пробив для себе «вікно в Європу». На його ескізи звертає увагу французький редактор знаменитого на весь світ журналу Vogue. Мішеля де Брюнофф сильно вразили роботи молодого майстра. В результаті кілька малюнків навіть публікуються в цьому престижному журналі. Це, безумовно, стає кращою рекомендацією для початківця модельєра. Незабаром Ів Сен Лоран знайомиться з великим кутюр'є - Крістіаном Діором. Останній відразу визнав професіоналізм і унікальність ідей свого асистента і, більш того, вибрав його як свого наступника. У 1957 році Діор помер від інфаркту, залишивши на чолі відомого на весь світ Будинку мод молодого Ів Сен Лорана, якому на той момент виповнився лише 21 рік. Вже через 5 років успішний модельєр відкриває власний модний Будинок Yves Saint Laurent, якому присвятив 40 років свого життя. У 2008 році Ів Сен-Лоран помер від раку мозку.
Джорджіо Армані. Джорджіо Армані, модельєр з унікальним світобаченням, народився в місті П'яченца в 1936 році. Свою кар'єру Армані почав з самих низів. Спочатку він влаштувався підсобним робітником у найбільший універмаг Мілана «Ринасценте». Починаючи з 1961 року, італійський дизайнер майже 10 років присвячує відомому Будинку моди Ніно Черруті. А першу колекцію Армані побачив світ у 1974 році. Показ пройшов з величезним успіхом. Вже у 1975 році в Італії створена компанія «Giorgio Armani spa». В даний час вона є одним з провідних законодавців у світі моди. Під відомою маркою випускають колекційні, ексклюзивні і просто красиві лінії чоловічого і жіночого одягу, колекції взуття, галантерею, аксесуари, годинники і ювелірні вироби. Армані знову створив силует чоловічого костюма, надавши чоловічій моді елегантність і невимушеність. Дизайнерські нововведення Армані зберігають популярність, а з часом тільки підкреслюють свою елегантність, немов творіння художників епохи Відродження.
Валентино Джаравані. Валентино Клименте Лодовіко Джаравані, усім відомий як модельєр Валентино, народився в 1932 році в Північній Італії. З дитячих років він активно захоплювався модою і переймав навички улюбленого ремесла у місцевих дизайнерів. В 17 років з допомогою батьків Валентино переїхав у Париж. Там він цілеспрямовано почав підготовку до кар'єрі модельєра, пізнаючи мистецтво і вивчаючи основи дизайну. Юний модельєр проходив навчання в Школі Витончених Мистецтв і в Синдикату Високої Моди. У 1962 році у Флоренції відбувся Міжнародний дебют Валентино. Перший показ публіка зустріла як справжнє відкриття. Після цієї знаменної події молодий кутюр'є отримав безліч замовлень від іноземних покупців. Преса давала величезну кількість позитивних відгуків. У ті ж шістдесяті Валентино пішов на відважний, і в той же час зухвалий крок. Він відправив серію своїх зразків Першій Леді Америки й іконі моди - Жаклін Кеннеді. Та була зачарована його роботами. Більш того, вибрала одне з його вбрань, в якому вийшла заміж за грецького мільярдера, корабельного магната Арістотеля Онассіса. Завдяки своєму сміливому вчинку, італійський дизайнер став авторитетним модельєром і для Північної Америки.
Джанні Версаче. Дуже талановитий і неймовірно харизматичний, Джанні Версаче привернув своїм особливим стилем увагу найвпливовіших осіб світу моди. Вони по достоїнству оцінили не тільки вишукані трикотажні речі, але і чудові ідеї майстра. Музою модельєра завжди було мистецтво. Версаче черпав натхнення не тільки з прекрасних картин і розкішних скульптур часів Стародавнього Риму і Греції. Нерідко він звертався до поп-мистецтва і сучасного абстракціонизму. На їх основі створювався екстравагантний дизайн з використанням кольорів, друку на тканині. Джанні Версаче часто вдавався до точної примірки, що в результаті вигідно підкреслювало лінії тіла. Спочатку в його колекціях був представлений виключно жіночий одяг. Проте зовсім скоро модельєр створив колекції і для чоловіків. Версаче не приховував свою гомосексуальну орієнтацію. Одинадцять років він прожив разом з модельєром Антоніо д'аміко. Великий дизайнер Джанні Версаче був застрелений 15 липня 1997 року серійним вбивцею Ендрю Кьюнененом без якої-небудь видимої причини. Незабаром після цього Кьюненен помер на власній яхті, де його оточила поліція.
Ральф Лорен. Далеко не всі дизайнери можуть бути хорошими бізнесменами. І, звичайно, далеко не всі бізнесмени можуть стати хорошими дизайнерами. Але людина, що поєднує в собі обидві ці постаті, все-таки існує. Це американський модельєр Ральф Лорен. Його справжнє ім'я - Ральф Ліфшиць. Народився в 1939 році в Нью-Йорку в бідній родині єврейських іммігрантів з Білорусі. З самого дитинства він плекав «американську мрію». Навіть у школі, в першому творі відверто її висловив, так і написавши: "Хочу стати мільйонером". Вперше Лорен заявив про себе завдяки широким краваткам. Вони часто були пошиті з нестандартних тканин. Чудові аксесуари в той час не були популярними. В кінці 60-х Лорен почав продавати унікальні краватки в різних магазинах Нью-Йорка. Незабаром про цікавий стиль молодого дизайнера почали говорити. Він був чимось неповторним - краватки були не просто незвичайними, а навіть зухвалими. Ральф Лорен зумів вдало використати хвилю свого успіху. Він швидко залучив інвесторів і створив у дизайні два напрямки: костюми для чоловіків і жінок, а також повсякденний одяг. Результат був очевидним: його колекції були успішно реалізовані в самих модних і дорогих магазинах, таких як «Сакс на п'ятій авеню». Вільний стиль модельєра, який втілював в одязі всі тонкощі культури американського заходу, швидко зробив молодого бізнесмена знаменитим. Крім одягу, під брендом Ральф Лорен випускаються аксесуари і парфумерія, предмети інтер'єру і навіть товари для тварин. Завдяки вражаючим успіхам, Рада дизайнерів США удостоїла модельєра титулом «Легенда моди».
Рой Холстон Фроуік. Більш відомий світу, як Холстон, майбутній дизайнер народився в 1932 році в Айові. Відмінними рисами його робіт завжди були м'якість, лагідність і сексуальність. Це невід'ємні елементи культури диско 1970-х, вразили світ своєю свободою. Перепусткою у світ високої моди для початківця модельєра стали капелюхи, які він почав шити, коли був зовсім ще молодий. Свій перший бутік Рой Фроуік відкрив у 1957-му році. З цього часу він став називати себе просто: Холстон. Згодом це ім'я набуло загального сенсу, ставши синонімом гламуру в американців. У 1968 році дизайнер відкрив власний модний Будинок на Медіссон-авеню. Його клієнтами були Елізабет Тейлор, Лайза Міннеллі, Лорен Бейкол, Кендіс Берген, Бьянка Джаггер. «Дизайнер гарний настільки, наскільки гарні люди, які надягають його одяг» - говорив Холстон. І він був дуже гарний. На жаль, модельєр приймав наркотики і з часом перестав справлятися зі своєю роботою. Так як Рой часто зривав строки виконання замовлень, він був звільнений з власної компанії. Холстон помер від Сніду в 1990-му році.
Кельвін Кляйн. В кінці волелюбних сімдесятих, так само, як і Рой Холстон, знаменитий дизайнер Кельвін Кляйн оспівував у своїх творах диско-гламур. У 1978 році Кляйн перший у світі почав представляти на подіумах і продавати «дизайнерські джинси». Вони чудово підкреслювали лінії фігур найцікавіших моделей, у тому числі включаючи молоду Брук Шилдс. Унікальний, абсолютно неповторний фасон приніс йому не лише славу, а й мільйони. Популярність Кельвіна Кляйна підтримувалася і пізніше, в 80-90-ті роки. Модельєр заробив репутацію досить скандальною персони. Одна з найбільш гучних історій пов'язана з справжньою провокацією. Рекламний плакат «Таємна вечеря від Кляйна» копіює всім відому картину Леонардо Да Вінчі. Тільки замість апостолів - напівголі моделі, хлопці і дівчата, в одних джинсах. В результаті складних судових розглядів Кляйну довелося виплатити церкві позов, розмір якого - мільйон доларів. Але ефект від кампанії був куди важливішим. Незабаром він випускає нову, унікальну на той момент лінію одягу, яка підходить для обох статей. Сьогодні Кляйна по праву вважають родоначальником стилю «Унісекс».
Крістіан Діор. Перечитуючи сторінки біографії настільки легендарного кутюр'є, мимоволі дивуєшся його нескінченному оптимізму, наполегливості та вмінню починати все з самого спочатку абсолютно на порожньому місці. Знаменитий французький дизайнер народився в січні 1905 року. Після Другої Світової Війни, в 1947 році перший показ суконь і костюмів справив справжню революцію в жіночій моді. Його колекція повертала до стилізованих під старовину фасонів з пишними довгими спідницями і зібраними у плечах, зап'ястях завуженими рукавами. Погану славу Крістіану Діору принесла його співпраця з нацистами під час війни. Тоді він одягав нацистських дружин і французьких зрадників. Тим не менш, саме Діор розкрив для жінок такий бажаний «образ квітки» в одязі, невід'ємним елементом якого була вузька талія. Великий дизайнер помер 24 жовтня 1957 року у віці 52 років. Ім'я видатного кутюр'є залишилося в історії моди навіки. І якщо інші славні імена зі світу Високої моди є синонімами певного стилю, то «Діор» - це вираз всієї магії моди і її неймовірної здатності до відродження.
Ельза Скіапареллі. Італійська жінка-дизайнер відома завдяки любові до сюрреалізму. Вона змогла вміло використати, здавалося б, звичайне захоплення у своїх виняткових і одночасно настільки фамільярних дизайнах одягу. Винахід яскравого рожевого відтінку під незвичною назвою «шокуючий рожевий» також приніс Скіапареллі популярність. Ельза народилася в 1890 році в Римі. Її мати була аристократкою, а батько інтелігентом. Але юну бунтарку зовсім не приваблювало світське життя. Її невгамовна жага до експериментів і відкриттів вилилася у збірку віршів, яку вона випустила, коли була зовсім підлітком. Ця витівка серйозно образила батьків. Майбутнього дизайнера чекало жорстоке покарання - її віддали в монастир. Однак молода Скіапареллі була настільки рішуче налаштована втекти звідти, що організувала голодування. Ідея спрацювала - її випустили. Невгамовний характер неможливо було переробити. Вже у двадцять років вона втекла до Лондона. Там її ніхто не знав, ніхто за нею не доглядав. Під час поїздки в Нью-Йорк, Ельза познайомилася з групою художників. Пізніше з ними вона вирушила до Парижа. У період з 1927-го по 1940-й роки, Скіапареллі завоювала серйозну репутацію саме за рахунок своїх відвертих і зухвалих ідей в дизайні. Зовсім скоро жителі Парижа полюбили її незвичайні светри, сукні та аксесуари. Дизайн від Ельзи Скіапареллі був абсолютно неповторним. У ньому кожен раз були присутні незвичайні елементи (ребра і кістки у вигляді скелета, зроблені зі спеціальних шнурів, прикраси з омарів і так далі). Тим не менше, сам по собі фасон відрізнявся суворістю та стриманістю. Їй вдалося те, чого не могли добитися інші дизайнери. Ельза вміло поєднувала в своїх нарядах новаторство і консерватизм. Насправді ж, стиль одягу Скіапареллі було не складно дублювати, на відміну від її основного і досить серйозного конкурента - Коко Шанель. Під час Другої Світової Війни Ельза Скіапареллі жила в Нью-Йорку. Потім вона повернулася в Париж, і її дуже тепло прийняли місцеві жителі. Післявоєнні настрої неабияк впливали на світ моди, але тільки не на світ Ельзи. Вона не могла дозволити собі шити вбрання «практичніші і простіші», що не могло не позначитися на її доходах. У 1964 році Будинок моди Скіапареллі довелося закрити. Однак її досягнення у світі моди все ще надихають і дивують багатьох молодих дизайнерів.
Джерело: http://molomo.com.ua/inquiry/famous_designers.html
Долучайтеся до нашого паблік-чату у Viber! Всі кастинги та новини в твоєму мобільному!
Коментарі: 0